Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 14.02.2015 13:10
Odświeżone Darksiders II trafi na PS4?
1083V

Odświeżone Darksiders II trafi na PS4?

Amazon umieścił w swojej ofercie pozycję, która przekonuje nas o takim stanie rzeczy. W posiadaniu praw do marki Darksiders po upadku THQ jest wydawca Nordic Games. mający się zająć tym wydaniem Darksiders II.

Po głośnej sprawie z ostatecznym upadkiem THQ i wyprzedaniem wszystkich swoich marek, Nordic Games weszło w posiadanie praw nie tylko do Darksiders, ale i dwóch innych znaków towarowych, czyli MX vs. ATV i Red Faction.

Nordic Games składali obietnice, wg których mieliśmy zobaczyć jeszcze na rynku markę Darksiders, jednak chyba nie tego fani czterech jeźdźców apokalipsy się spodziewali.

Data wydania Darksiders II: Definitve Edition jest nieznana. W ofercie pojawia się wzmianka o 31 grudnia teog roku, lecz najprawdopodobniej mamy do czynienia wz placeholderem.

Po takim wydaniu możemy się najpewniej spodziewać podbitej rozdziałki, poprawionej grafiki i zebrania na krążku całej dodatkowej zawartości wypuszczone po premierze.

Miejmy nadzieję, że Definitive Edition to tylko rozgrzewka przed wydaniem prawdziwego killera, Darksiders III.

Źródło: http://www.amazon.com/gp/product/B00TKLFOLK/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00TKLFOLK&linkCode=as2&tag=destructoid0f-20&linkId=DXSHM34IIV27GBP5

Tagi: Amazon darksiders Darksiders II nordic games