Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2015 16:34
Szykujcie się na gameplay i nowe informacje z Final Fantasy XV
560V

Szykujcie się na gameplay i nowe informacje z Final Fantasy XV

Square Enix coraz to częściej przedstawia nowe szczegóły z nadchodzącej Ostatecznej Fantazji. Na początku marca otrzymamy wiele ciekawostek z produkcji pozycji, a już w przyszłym tygodniu zainteresowani zobaczą nowy fragment rozgrywki. 

Chcecie zobaczyć gameplay z wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV, a jednocześnie nie macie zamiaru kupować Final Fantasy Type-0 HD? Nie martwcie się – już w przyszły piątek odbędzie się specjalny, oficjalny live-stream, na którym twórcy zaprezentują demo. Na specjalne wydarzenie zaprasza dyrektor gry – Hajime Tabata – który wyjaśni kontrolę i podstawy rozgrywki.

Natomiast już w 7 marca w trakcie PAX East odbędzie się specjalny panel zatytułowany „Behind the Game Designs of Final Fantasy XV”, na którym autorzy przedstawią wiele szczegółów związanych z tworzeniem tego dzieła.

Ponadto deweloperze ze Square Enix przedstawią ogólne założenia świata Final Fantasy i opowiedzą o przygotowaniach innych produkcji z tego uniwersum – między innymi Final Fantasy Type-0 HD oraz Final Fantasy XIV: A Realm Reborn.

W opisie wydarzenia pojawia się wzmianka dotycząca „wielkiego ogłoszenia”, ale aktualnie nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji na ten temat. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/02/13/final-fantasy-xv-will-be-showcased-at-pax-east-with-behind-the-game-design-panel/

Tagi: final fantasy type-0 hd Final Fantasy XV gameplay PAX East 2015 Square Enix