Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.02.2015 11:32
Autorzy o długości The Order: 1886 - "przeciętny czas zabawy ze strzelanin TPP"
1592V

Autorzy o długości The Order: 1886 - "przeciętny czas zabawy ze strzelanin TPP"

W ostatnich dniach nie ustają dyskusje na temat tego, ile czasu spędzimy przechodząc The Order: 1886. Deweloperzy z Ready at Dawn udzielili niedawno wywiadu, z którego możemy dowiedzieć się kilka nowych rzeczy na temat nadciągającej gry akcji TPP.

Dana Jan ujawnił w najświeższym wywiadzie, że możemy spodziewać się "przeciętnego czasu rozgrywki", który jest typowy dla strzelanin TPP.
 

"Długość zabawy w The Order: 1886 zależeć będzie trochę od umiejętności gracza i jego zaznajomienia z gatunkiem. Mogę jednak powiedzieć, że nie odbiegamy znacznie od przeciętnej oferowanej przez inne gry tego typu (strzelanin TPP). Jeśli chodzi o ilość godzin to możemy mówić o bardzo podobnych wynikach" - powiedział Dana Jan.Przeciętnie nowe gry akcji przechodzi się w ok. 7-10 godzin, więc zapewne o takiej długości mówią twórcy z Ready at Dawn. To by również pasowało do wypowiedzi jednej z osób, która zdążyła już zaliczyć The Order: 1886.

Co ciekawe - deweloperzy już w tym momencie zapowiadają, że nie wykorzystali w 100% mocy PlayStation 4.
 

"Sądzę, że nie wykorzystaliśmy w 100% mocy PS4. W sumie jednak z każdej platformy zawsze da się wycisnąć jeszcze trochę więcej i sprawić, żeby wszystko działało bardziej płynnie. Jeśli chcesz coś poprawić, co zrobiłeś dawniej, technologia się poprawia, dzięki czemu można dalej ulepszać produkcję".

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/02/10/the-order-1886-dev-play-time-depends-on-player-ability-doesnt-utilize-ps4-100/

Tagi: ready at dawn the order: 1886 wywiad