Nie tylko Poczta Polska celebruje gry. Kolejny kraj oferuje znaczki pocztowe związane z gamingiem

Gry
614V
Poczta Polska
Bartosz Dawidowski | 18.03, 12:19

Kolejne kraje przyłączają się do celebrowania fenomenu, jakim są gry wideo. Kilka razy pisaliśmy już o znaczkach pocztowych z kultowymi produkcjami. Po Polsce i Wielkiej Brytanii do akcji dołącza kolejny kraj.

W 2016 roku Poczta Polska wypuściła limitowaną serię znaczków z Wiedźmina 3 (o czym pisaliśmy w tym newsie). 4 lata temu na podobny krok zdecydował się brytyjski Royal Mail. Tym razem gry docenia Nowa Zelandia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Państwowy dostawca usług pocztowych New Zealand Post zaprezentował na swojej stronie limitowaną serię znaczków, na których umieszczono grafiki z najważniejszych gier, które powstały w Nowej Zelandii. To następujące tytuły.

  • Dredge
  • Into the Dead
  • Mini Metro
  • Depth
  • Bloons TD 6

"Gry opracowane w Nowej Zelandii obejmują szeroką gamę tytułów, od wielomilionowych bestsellerów po zwycięzców najważniejszych międzynarodowych nagród, a te znaczki stanowią celebrację ich sukcesów komercyjnych i krytycznych" - głosi komunikat NZ Post.

Całą ofertę znajdziecie na oficjalnej stronie NZ Post. Ceny zaczynają się od 92 dolarów za arkusz znaczków pocztowych z Mini Metro.

Znaczki

Znaczki

Źródło: https://collectables.nzpost.co.nz/games?page=3 https://kotaku.com/poland-makes-an-official-witcher-postage-stamp-1786733561

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper