Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.02.2015 08:40
BioWare skasowało głośno zapowiadane Shadow Realms
562V

BioWare skasowało głośno zapowiadane Shadow Realms

Jeszcze 4 dni temu spekulowaliśmy, że wydanie wielkiego projektu online'owego BioWare może zostać opóźnione do 2017 roku. Okazuje się, że sytuacja jest znacznie gorsza, niż się mogło wydawać.

Zaczęło się od ujawnienia projektu z wielką pompą na targach gamescom 2014 i ciekawych haseł marketingowych. Nic z nich jednak nie wyniknie. BioWare poinformowało nas dzisiaj, że pecetowe RPG Shadow Realms (skasowano) nigdy nie opuści studia deweloperskiego BioWare Austin.
 

"Podjeliśmy decyzję, by nie kontynuować produkcji Shadow Realms. Rozumiemy, że to rozczarowująca decyzja dla wielu naszych fanów.


Uzasadnienie decyzji o skasowaniu Shadow Realms jesst proste - ekipa BioWare Austin ma się w tej chwili skupić w 100% nad Star Wars: The Old Republic, czyli pecetowym MMORPG-iem, który jakiś czas temu przeszedł na model biznesowy free-to-play. Wydawca zapowiedział, że ten rok będzie "niezwykle ważny dla uniwersum Gwiezdnych Wojen". Plany związane z rozszerzaniem gameplayu Star Wars: The Old Republic mają zostać ujawnione w najbliższych tygodniach.

 

Poniżej znajdziecie opublikowany gameplay z tego projektu.

Źródło: https://shadowrealms.com/blog/an-important-update-on-shadow-realms

Tagi: gamescom 2014 pc shadow realms