RPG Maker WITH zmierza na PlayStation i Switcha. Gracze będą mogli stworzyć własny świat

Gry
809V
RPG Maker With
Mateusz Kucharski | 08.03, 17:25

Kreatywni gracze mają powody do zadowolenia. Otrzymaliśmy informację, że RPG Maker WITH trafi na konsolę PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Narzędzie pozwoli nam na stworzenie własnych gier RPG w klasycznym wydaniu.

Choć nie jest to produkcja, która trafi w gusta większości graczy, to niektórzy z pewnością będą zadowoleni. Seria RPG Maker zmierza na konsole PlayStation i Nintendo Switch wraz z premiera RPG Maker WITH. Dzięki przygotowanym narzędziom oraz zasobom, gracze będą mogli stworzyć własny świat. RPG Maker With ma zaoferować ogromną ilość elementów, które będą gotowe do użytku od razu. Dostępne będzie również wiele modyfikacji, które mają nam pomóc w realizacji naszego celu.

Dalsza część tekstu pod wideo

RPG Maker WITH oferuje więcej narzędzi i większą dostępność niż kiedykolwiek wcześniej. Przyjazny dla użytkownika interfejs i intuicyjne sterowanie ułatwiają wybór między tworzeniem prostych lub złożonych zasobów i funkcji, dzięki czemu można od razu zanurzyć się w grze, niezależnie od poziomu umiejętności.

Premiera RPG Maker WITH na Nintendo Switch zaplanowana jest na jesień tego roku. Gracze PlayStation będą musieli poczekać do 2025. Nie znamy jednak konkretnych dat. Będzie to świetna okazja dla osób, które uwielbiają tworzyć własne opowieści. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że grafika nie należy do współczesnych, co może odrzucić sporą część graczy. Jest to dość ciekawa zapowiedź, zważywszy na to, że seria bardzo często omijała konsole.

Źródło: Push Square

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper