Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2015 18:24
Dark Souls 2 Scholar of the First Sin - porównanie graficzne PS4 vs. PS3 vs. PC
2495V

Dark Souls 2 Scholar of the First Sin - porównanie graficzne PS4 vs. PS3 vs. PC

W kwietniu na półkach sklepowych zadebiutuje ulepszona wersja Dark Souls 2. Twórcy od pierwszych informacji o pozycji zapewniali, że pozycja w wersji na konsole aktualnej generacji otrzyma zdecydowanie poprawioną grafikę. Zastanawiacie się, jak wypada upiększona odsłona dzieła From Software? Zapraszamy do specjalnego porównania. 

Jak zobaczycie na zaprezentowanym materiale różnice w grafice są dość wyraźne. Gra w wersji na aktualną generację może poszczycić się bardziej wyraźną oprawą – na uwagę na pewno zasługują szczegóły budynków, postaci, czy też roślinności.

Warto jednak pamiętać, że autorzy w zasadzie przebudowali całą pozycję – rozlokowanie wrogów zostało zmienione dosłownie we wszystkich lokacjach, a w wielu miejscach pojawia się zdecydowanie więcej przeciwników!

Twórcy przez takie urozmaicenie rozgrywki chcą spowodować, że gra będzie zdecydowanie trudniejsza.

W trybie sieciowym pojawi się teraz więcej graczy (od 4 do 6) i deweloperzy pozwolą na łatwiejsze łączenie się w grupy ze znajomymi. Mimo tych usprawnień, w grze nadal nie znajdziemy normalnego komunikatora – jest to spowodowane specyfiką pozycji. Według autorów jest to znak rozpoznawalny serii.  

Pozycja zadziała w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: