Denis Villeneuve pracuje przy czterech filmach. Filmowiec nie zamierza odpoczywać

Filmy/seriale
1452V
Diuna 2
Kajetan Węsierski | 02.03, 14:30

Jeśli chodzi o świat kina, to trudno mówić obecnie o innym temacie niż "Diuna 2". Produkcja na podstawie powieści Franka Herberta na pewno nie jest jedną z tych, które kierowane są do mas, ale została zrealizowana tak dobrze, że trudno tego nie docenić. Można odnieść wrażenie, że wszystko tu zagrało, a - jak możecie przeczytać na przykład w naszej recenzji - wraz z pierwszą częścią, tworzą pełną i znakomitą całość.

Fani są więc zgodni - Denis Villeneuve ponownie dowiózł. Jeden z najpopularniejszych reżyserów obecnych czasów znów może pochwalić się filmem, który zebrał niesamowite oceny. I choć jakiś czas temu przyznał już, że rozpoczął prace nad trzecią częścią: "Mesjaszem Diuny", to nie jest to jedyny projekt, nad którym obecnie pracuje. Okazuje się bowiem, że filmowiec działa przy czterech pozycjach!

Dalsza część tekstu pod wideo

Zgodnie z informacjami, które przekazała redakcja The Hollywood Reporter, Villeneuve, prócz wspomnianej, kolejnej odsłony Diuny, prowadzi prace nad "Kleopatrą", "Spotkaniem z Ramą" (na bazie powieści Arthura C. Clarke'a), a także nad jednym sekretnym projektem, który jest na ten moment owiany tajemnicą. Niemniej, jednego można być pewnym - reżyser nie zamierza zwalniać tempa i cały czas działa na najwyższych kreatywnych obrotach.

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper