The Last of Us 2 z nowym zdjęciem z planu. Twórcy odtworzyli doskonale znane miejsce

Filmy/seriale
5223V
The Last of Us - 6 odcinek Joel
Kajetan Węsierski | 02.03, 12:30

"The Last of Us" to - bazując na ocenach w serwisach recenzenckich - jeden z najlepszych seriali bazujących na grach wideo. Tytuł od HBO został obsypany wyśmienitymi ocenami, a to sprawiło, że drugi sezon jest jednym z najbardziej wyczekiwanych. O jego powstawaniu wiemy coraz więcej (wczoraj dostaliśmy całkiem długą istę nowych aktorów), a sprawy nabierają tempa i rozmachu.

Jakby tego było mało, wiemy już, że zdjęcia wreszcie ruszyły. To oznacza, że nie tylko zbliżamy się do konkretnych i oficjalnych ogłoszeń, ale dodatkowo będziemy mogli liczyć w najbliższym czasie na naprawdę sporo różnego rodzaju doniesień i przecieków prosto z pracy na planie. Jeden z użytkowników Reddita, Buffalippo, wybrał się nawet ostatnio na miejsce i uchwycił scenografię, która zapewne wielu wiele powie!

Dalsza część tekstu pod wideo

Zdjęcie, które udało mu się wykonać, znajdziecie poniżej. I nie trzeba chyba wiele wyjaśniać - mamy tu do czynienia ze bardzo popularną sceną Jackson Dance. Możemy więc zakładać, że obecnie kręcone są początki drugiej części gry. Cóż, trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę ładnie - zadbano o klimatyczne lampki, które doskonale możemy kojarzyć z pierwowzoru, a także sztuczny śnieg.

The Last of Us 2

Źródło: Dual Shockers

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper