Diuna 3 nabiera kształtów. Hans Zimmer zaczął już pisać ścieżkę dźwiękową

Filmy/seriale
1551V
recenzja Diuna: część druga
Kajetan Węsierski | 02.03, 09:30

Nie ma wątpliwości, że "Diuna: Cześć Druga" to największy obecnie emitowany w kinach film. Cóż, zapewne jest to także jeden z tych największych w pierwszej połowie roku, a biorąc pod uwagę pierwsze recenzje, można się spodziewać, że usłyszymy jeszcze o nim wielokrotnie pod koniec 2024, gdy przyznawane będą nagrody i powstawać będą rankingi zawierające najlepsze produkcje minionych miesięcy.

Twórcy odpowiadający za film nie zamierzają jednak z tego powodu robić sobie wakacji. Już od końca ubiegłego roku wiemy, że prace nad trzecią odsłoną ekranizacji powieści Franka Herberta cały czas trwają. Teraz kolejna osoba przyznała, że zaczęła już działać przy następnej części. Cóż, nie byle jaka osoba, albowiem sam Hans Zimmer - popularny kompozytor, który odpowiada za cudowne dźwięki towarzyszące nam podczas seansu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Mężczyzna udzielił niedawno wywiadu portalowi Variety, gdzie przyznał, że rzeczywiście rozpoczął już pisanie muzyki do "Diuny 3". I choć oczywiście nie mógł zdradzić zbyt wielu szczegółów, to przekazał, że "wie, dokąd zmierzają i wie, że to jeszcze nie koniec". Nam pozostaje się cieszyć, że udało się utrzymać tak znakomitego fachowca przy serii, albowiem niewątpliwie stanowi on jeden z tych elementów, które chyba nigdy nie zawodzą.

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper