Uwielbiany przez widzów film dostępny w Amazon Prime Video. Produkcja w listopadzie zadebiutowała w kinach

Filmy/seriale
18072V
Amazon Prime Video
Iza Łęcka | 01.03, 07:02

Na dobry początek miesiąca Amazon zrobił swoim widzom sporą niespodziankę. Korporacja dodała do katalogu SVOD jeden z ciekawszych filmów 2023 roku, który może i nie zyskał uznania wśród dziennikarzy, lecz został doceniony przez widzów i sympatyków serii.

Wielki powrót „Igrzysk śmierci” nie osiągnął wyników porównywalnych do najlepszych odsłon uniwersum, lecz produkcja wyreżyserowana przez Francisa Lawrence'a zebrała mnóstwo pochwał od widzów – „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” wygenerowały w kinach 338,1 mln dolarów przy budżecie sięgającym 100 mln dolarów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Film jest polecany przez 64% dziennikarzy z Rotten Tomatoes, więc nie możemy mówić o znakomitym rezultacie, ale jednocześnie zebrał oceny na poziomie 89% od ponad 1000 zweryfikowanych widzów wspomnianej witryny. Fabuła produkcji koncentruje się na postaci Coriolanusa Snow, który jako mentor otrzymał pod swoje skrzydła trybutkę z najbiedniejszego Dystryktu 12 – to prequel wcześniejszych części.

Fani uniwersum chwalą historię oraz akcję, więc jeśli podobały się Wam poprzednie odsłony serii, to raczej nie będziecie zawiedzeni. Formuła zbytnio nie zaskakuje, ale trzeba powiedzieć to wprost – scenariusze „Igrzysk śmierci” nigdy nie oferowały zbyt wielu niespodzianek, lecz już koncepcja i założenia świata były bardzo dobrze odbierane przez widzów.

„Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” jest już dostępny w Amazon Prime Video, bez wątpienia będąc znakomitą opcją dla widzów, którzy nie mieli okazji wybrać się do kin.

Źródło: Amazon Prime Video

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper