Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2015 15:26
Mamy pierwszy zwiastun LEGO Jurassic World
1193V

Mamy pierwszy zwiastun LEGO Jurassic World

W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy wiadomość o powstawaniu dwóch kolejnych produkcji w świecie LEGO. Na początku śmiałkowie zagrają w LEGO Jurassic World, a dzisiaj możemy zerknąć na pierwszy zwiastun tej przygody z dinozaurami w roli głównej. 

Twórcy jak zawsze podchodzą do promocji swoich dzieł w humorystyczny sposób – dzisiaj widzimy biednego T.Rexa, który ma duży problem. Pewnie wielu z Was kojarzy memy z tym dinozaurem i miło, że deweloperzy w taki sposób rozpoczynają kampanię marketingową tej pozycji.

Gra zadebiutuje na rynku już w czerwcu i śmiałkowie zapoznają się aż z czterema przygodami. Oczywiście najważniejszym smaczkiem dzieła będzie bez wątpienia historia związana z najnowszym filmem – Jurassic World w reżyserii Colina Trevorrowa trafi do kin w tym roku.

Pewnie nie będzie dla Was wielkim zaskoczeniem, że grę wyda na naszym rynku Cenega – pewnie w tej sytuacji możemy liczyć na polskie napisy.

Autorzy zapewniają, że są wielkimi sympatykami świata dinozaurów i w tej sytuacji przedstawią nam wszystkie opowieści w ciekawy, a zarazem humorystyczny sposób. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega lego jurassic world trailer Traveller's Tales warner bros. zwiastun