Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.02.2015 11:43
Jest szansa na Condemned 3! - Hall chce oddać prawa do marki
582V

Jest szansa na Condemned 3! - Hall chce oddać prawa do marki

Seria Condemned utknęła w miejscu w momencie, gdy Jace Hall opuścił studio Monolith Productions (które stworzyło niedawno Śródziemie: Cień Mordoru). Okazuje się jednak, że cały czas jest szansa na godną kontynuację tej znakomitej i chyba trochę niedocenianej marki.

Aktualnie wszystkie prawa do marki Condemned znajdują się w posiadaniu Jace'a Halla. Hall założył Monolith Productions, ale jakiś czas temu zdecydował się opuścić firmę. W swoim ostatnim wpisie na Facebooku ex-deweloper rzucił trochę światła na sytuację prawną związaną z Condemned. Okazuje się, że Hall chciałby przekazać zdolnej ekipie deweloperów prawa do rzeczonej marki.
 

"Bardzo często jestem pytany, czy pojawi się w przyszłości trzecia odsłona Condemned. W związku z tym, że skupiam się obecnie na innych wyzwaniach, marka Condemned - do której posiadam wszystkie prawa - aktualnie pozostaje w zawieszeniu. Rozważam jednak znalezienie zdolnego i doświadczonego dewelopera indie, któremu mógłbym przekazać prawa do marki. W ten sposób IP mogłoby pójść dalej.

Twórcom indie jest często bardzo trudno skupić odpowiednią uwagę graczy i dziennikarzy; w przypadku tak dobrze znanej marki, mieliby bardzo ułatwione zadanie" - napisał Hall.

Tagi: condemned jace hall prawo śródziemie