Barry Keoghan chciałby zagrać rolę Jokera w The Batman 2. Wszystko wskazuje na to, że tak się stanie!

Filmy/seriale
2743V
Batman
Łukasz Musialik | 21.02, 18:59

W wywiadzie dla Vanity Fair, Barry Keoghan zdradził, że zagra Jokera w kontynuacji filmu „The Batman” z Robertem Pattinsonem. Aktor pojawił się już w jednej scenie w pierwszej części, jako jeden z pacjentów Arkham Asylum. Reżyser Matt Reeves miał pierwotnie większe plany dla tej postaci, ale zdecydował się je zmienić.

Keoghan, który zasłynął z ról w filmach „Dunkierka” i „Zabicie świętego jelenia”, nie potwierdził bezpośrednio, że zagra Jokera, ale nie zaprzeczył temu, odpowiadając dość wymijająco, co może oznaczać jedno — mamy Jokera! Na pytanie o swoją karierę, odpowiedział: „Dla mnie liczą się filmowiec, rola i historia. Chcę współpracować z ludźmi, którzy próbują coś nowego, którzy ryzykują. Chcę też być wyzwany i testowany, gdzie przekraczam swoje granice i uczę się na planie”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Keoghan ma na swoim koncie wiele ciekawych projektów, takich jak „Eternals” z MCU, „Masters of the Air” z Apple TV+ czy „Saltburn”. W 2021 roku wystąpił w sztuce Martina McDonagha „The Banshees of Inisherin”.

„The Batman” to najnowsza wersja przygód Mrocznego Rycerza. Film zebrał świetne recenzje i zarobił ponad 770 milionów dolarów na całym świecie. Premiera „The Batman 2” planowana jest na 3 października 2025 rok.

Źródło: vanityfair.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper