Zmarł Ewen Macintosh. Gwiazdor „The Office” miał 50 lat

Filmy/seriale
2554V
Ewen Macintosh
Łukasz Musialik | 21.02, 14:25

Smutną wiadomość podał na Twitterze Ricky Gervais, twórca i główny bohater kultowego serialu komediowego „The Office”. Zmarł Ewen Macintosh, który wcielał się w rolę Keitha Bishopa, nieśmiałego księgowego z biura. Aktor zmarł nagle w swoim domu w Londynie. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Ewen Macintosh był jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów z obsady „The Office”, brytyjskiego serialu, który zrewolucjonizował gatunek mockumentary. Jego postać Keitha była znana z suchego humoru, niezręcznych sytuacji i nieodpowiednich komentarzy. Macintosh grał również w innych produkcjach, takich jak „Smalltown”, „Lobster” czy „Shed of the Dead”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wiele osób z branży filmowej i telewizyjnej wyraziło swój smutek i współczucie dla rodziny i przyjaciół zmarłego aktora. Ricky Gervais napisał: „Bardzo smutne wieści. Kochałem pracować z Ewenem. Był zabawny, miły i profesjonalny. Będzie mi go brakować”. Martin Freeman, który grał Tima w „The Office”, dodał: „Jestem wstrząśnięty i zasmucony. Ewen był wspaniałym facetem i świetnym aktorem. Moje myśli są z jego rodziną”.

Ewen Macintosh miał 50 lat. 

Źródło: Twitter

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper