Sifu ma już 2 lata. Gra odnosi kolejne sukcesy, więc otrzymała nową, darmową zawartość

Gry
992V
Sifu od Sloclap
Grzegorz Cyga | 20.02, 21:52

Sifu to jedna z mniejszych perełek 2022 roku. Jakiś czas temu zapowiedziano koniec prac nad grą, lecz ta pomimo dwóch lat od premiery wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Dlatego deweloperzy z SloClap postanowili docenić graczy, przygotowując nową zawartość.

Sifu to bardzo ciekawe podejście do tematu bijatyk w stylu beat em up, gdyż tytuł posiada elementy gatunku roguelite. Chociaż jest to produkcja niezależnego studia SloClap, szybko zdobyła serca graczy. Jednak parę miesięcy temu wydawało się, że dobrnęła ona do brzegu, ponieważ po ponad roku deweloperzy ogłosili koniec prac nad grą.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tymczasem niedawno gra świętowała drugie urodziny i jak się okazuje, wciąż wzbudza zainteresowanie graczy, a to z kolei nie umknęło uwadze SloClap. Otóż deweloperzy pochwalili się, że produkcja, która ukazała się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC i Nintendo Switchu przebiła próg 3 milionów sprzedanych kopii. Warto zauważyć, że pierwszy milion uzyskała w miesiąc po premierze.

W ramach podziękowania i uczczenia drugich urodzin gry, twórcy przygotowali nową aktualizację. Dodaje ona dwa, darmowe stroje.

Pierwszy nawiązuje do innego tytułu studia, jakim był Absolver, a dokładniej to do kostiumu ostatniej przeciwniczki, którą była Risryn. Natomiast drugi to wyczekiwany przez społeczność kombinezon inspirowany ulicznym stylem.

Źródło: X.com / Twitter - SifuGame

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper