Kolejny wielki hit Disneya zachwyca krytyków. Serial uzyskał doskonały wynik 100% na Rotten Tomatoes

Filmy/seriale
27308V
Shogun
Łukasz Musialik | 20.02, 14:03

Shōgun to nowy serial historyczny, który zadebiutuje na Disney+ już 27 lutego. Serial opowiada o Japonii w XVII wieku, gdzie rywalizują ze sobą potężni władcy, a tajemniczy Europejczyk próbuje odnaleźć się w obcym świecie. 

Serial jest adaptacją bestsellerowej powieści Jamesa Clavella z 1975 roku o tym samym tytule. Krytycy są zgodni — jest pełen akcji, dramatu i romansu. W rolach głównych występują Hiroyuki Sanada, Cosmo Jarvis i Anna Sawai.

Dalsza część tekstu pod wideo

Serial Shōgun już teraz zbiera pochwały od krytyków, którzy mieli okazję go obejrzeć przed premierą. Na stronie Rotten Tomatoes, która agreguje recenzje filmów i seriali, Shōgun ma idealny wynik 100% - na podstawie 17 recenzji. 

Krytycy chwalą serial za wierną rekonstrukcję epoki, bogatą fabułę i świetną grę aktorską. The Wrap nazwał go „jednym z najbardziej wciągających i imponujących seriali roku”, a TIME określił go jako „prawdziwe arcydzieło".

Shōgun to serial, którego akcja będzie się rozgrywać przez 10 odcinków, z pewnością zainteresuje fanów historii, kultury i przygody. Premiera już 27 lutego na Disney+.

Źródło: gamesradar.com

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper