Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.02.2015 12:40
Jak wygląda stacja kolejowa w Final Fantasy XV? Sprawdźmy to jako kot
1196V

Jak wygląda stacja kolejowa w Final Fantasy XV? Sprawdźmy to jako kot

Nie tak dawno temu Square Enix postanowiło pochwalić nam się tym, jak wygląda najnowsza odsłona ich najpopularniejszej serii gier. Wtedy to w dość ciekawy sposób pokazano nam z perspektywy psiej wędrówki jak wielkie i piękne będą miasta znajdujące się w "piętnastce".

Na odbywającej się aktualnie imprezie w Taipei, Japończycy po raz kolejny zaprezentowali widzom efekty swoich prac. Jednakże aby urozmaicić pokaz i uchwycić całość z nieco ciekawszej perspektywy wcielono się w małego kota.

Jako, że milusiński jest zwinny i wciśnie się wszędzie zobaczyliśmy przeróżne zakamarki i piękne widoki lokacji stylizowanej na dworzec kolejowy. Trzeba przyznać, że nawet pomimo średniej jakości nagrania z punktu widzenia widowni, Final Fantasy XV wygląda naprawdę bardzo ładnie.

 

Swoje pięć minut dostało również Final Fantasy Type-0 HD gdzie pełen akcji gameplay jeszcze bardziej nakręci fanów cyklu na premierę odświeżonego hitu z PSP.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/02/01/complex-final-fantasy-xv-environment-showcased-with-cat-cam-taiwanese-developer-working-on-game/

Tagi: final fantasy type-0 hd Final Fantasy XV gameplay Square Enix