Szykujcie się na wielki powrót! Netflix dał zielone światło na kontynuowanie spin-offu „Domu z papieru”!

Filmy/seriale
10427V
Dom z papieru
Łukasz Musialik | 19.02, 17:28

Berlin, jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci z hitowego serialu Dom z papieru, doczeka się kontynuacji swoich przygód. Netflix ogłosił, że zamówił drugi sezon spin-offu poświęconego temu bohaterowi (Pedro Alonso). 

Berlin opowiadał o wczesnych losach tytułowego rabusia, jego rodzinie i gangu. W obsadzie tego serialu znaleźli się także inni aktorzy Michelle Jenner, Tristán Ulloa czy Julio Peña. Scenariusz do serialu napisał Álex Pina, twórca Domu z papieru, wraz z Esther Martinez Lobato.

Dalsza część tekstu pod wideo

Serial Berlin zadebiutował na Netflixie pod koniec 2023 roku i od razu zdobył uznanie widzów i krytyków. W pierwszym tygodniu po premierze był jednym z najchętniej oglądanych seriali na świecie, znajdując się w pierwszej dziesiątce w 91 krajach. 

Łącznie serial wygenerował 348 milionów godzin oglądania i 53 miliony wyświetleń. Dzięki temu serial zajął 9. miejsce wśród najpopularniejszych seriali nieanglojęzycznych w historii Netflixa. W pierwszej dziesiątce są też trzy sezony Domu z papieru, na drugim, czwartym i piątym miejscu.

Drugi sezon serialu Berlin ma się rozpocząć w 2025 roku, a jego premiera planowana jest na początek 2026 roku. Nie wiadomo jeszcze, ile odcinków będzie liczył nowy sezon, ani czego będzie dotyczył główny wątek — choć tu można snuć domysły. Wiadomo jednak, że serial ma być pełen akcji, napięcia i humoru, tak jak jego macierzysta produkcja. 

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper