Szogun na nowym zwiastunie zapowiada epicką sagę o feudalnej Japonii! Hiroyuki Sanada w życiowej roli?

Filmy/seriale
2395V
Szogun
Łukasz Musialik | 12.02, 16:21

Szogun to najnowszy serial od FX oparty na bestsellerowej powieści Jamesa Clavella. Historia przenosi nas do Japonii w roku 1600, na początku wojny domowej, która miała zaważyć na losach kraju. 

W centrum konfliktu znajduje się Lord Yoshii Toranaga (Hiroyuki Sanada), który musi bronić swojego życia przed spiskującymi przeciwko niemu regentami. Jego szanse wzrastają, gdy w pobliskiej wiosce rybackiej odkrywa tajemniczy europejski statek z Johnem Blackthornem (Cosmo Jarvis) na pokładzie. Blackthorne ma  przy sobie sekrety, które mogą pomóc Toranadze zdobyć przewagę nad swoimi wrogami. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Szogun to 10-odcinkowa opowieść o honorze, miłości, zdradzie i ambicji, która zachwyci fanów historii i kultury Japonii. Serial ma swoją premierę 27 lutego na Hulu w Stanach Zjednoczonych - w Polsce będzie go  można oglądać za pomocą platformy Disney.

Reżyserem jest Justin Marks, a producentami wykonawczymi są Michaela Clavell, Edward L. McDonnell, Michael De Lu i Kondo. Hiroyuki Sanada pełni również rolę producenta. Poniżej możecie zobaczyć nowy i dłuższy zwiastun świetnie zapowiadającego się serialu Szogun.

Źródło: YouTube

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper