Microsoft zapowiada przyszłość Xboxa na specjalnym podcaście! Znamy pierwsze dwie gry, które trafią na PS5!

Gry
6719V
Xbox logo
Łukasz Musialik | 12.02, 19:32

Microsoft ma zamiar podzielić się swoją wizją odnośnie przyszłości Xboxa na specjalnym wydaniu oficjalnego podcastu Xbox, który odbędzie się w tym tygodniu. W podcastcie wezmą udział Phil Spencer, Sarah Bond i Matt Booty, którzy opowiedzą o aktualnej sytuacji i planach na rozwój marki Xbox.

Podcast będzie można wysłuchać/obejrzeć w czwartek, 15 lutego, o godzinie 21:00 czasu polskiego na YouTube lub w dowolnym miejscu, gdzie słuchasz podcastów. Z pewnością będzie to dobra okazja do potwierdzenia lub zaprzeczenia niektórym plotkom i spekulacjom, które od ponad tygodnia krążą w sieci. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Z pewnością usłyszymy też coś nowego o nadchodzących grach ekskluzywnych, usłudze Xbox Game Pass, współpracy z innymi wydawcami i twórcami, a może nawet o nowym sprzęcie lub akcesoriach.

Microsoft nie często organizuje tego typu wydarzenia, więc warto być na bieżąco z najnowszymi informacjami o Xboxie. Możliwe, że dowiemy się czegoś ciekawego lub zaskakującego, co wpłynie na nasze doznania z grania na konsoli Xbox Series X|S lub PC. 

Aktualizacja! Tom Warren, znany informator i publicysta specjalizujący się w tematach o Microsofcie i Xboxie napisał na TheVerge i tym samym potwierdził, że pierwsze dwie gry, które pojawią się na konkurencyjnych konsolach, to Hi-Fi Rush i Pentiment.  Sea of Thieves może ukazać jeszcze w tym roku.  Pod uwagę brane są również inne ekskluzywne tytuły!

Źródło: twitter.com

Komentarze (250)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper