Deadpool 3 na pierwszym zwiastunie! To będzie wielki hit Marvela? Ryan Reynolds oraz Hugh Jackman na ekranie

Filmy/seriale
5881V
Deadpool 3 / Deadpool & Wolverine
Iza Łęcka | 12.02, 07:00

W 2024 roku fani Marvel Cinematic Universe będą mogli wybrać się tylko na jedną opowieść do kina, jednak „Deadpool 3” zapowiada się na znakomite widowisko. Na ekranie zobaczymy Ryana Reynoldsa oraz Hugh Jackmana – tych gwiazd nie mogło zabraknąć na pierwszym materiale z oczekiwanej produkcji.

Już od kilku dni pojawiały się plotki, zgodnie z którymi w trakcie Super Bowl 2024 zostanie udostępniony pierwszy zwiastun z najnowszego projektu rozbudowującego Marvel Cinematic Universe. Informatorzy kolejny raz mieli rację, dzięki czemu możemy spojrzeć na urywki z kolejnej części Deadpoola.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Deadpool 3” pod wieloma względami jest wyjątkowym przedsięwzięciem – pierwsza odsłona serii będąca częścią Marvel Cinematic Universe, na ekranie zobaczymy Hugh Jackmana wcielającego się w Wolverine'a, ponadto to jedyne widowisko MCU, które w 2024 roku zadebiutuje w kinach. Premierę zaplanowano na 26 lipca.

„Captain America: Brave New World” (14 lutego 2025), „Fantastyczna czwórka” (2 maja 2025), „Thunderbolts” (25 lipca 2025) i „Blade” (7 listopada 2025) mają trafić na wielki ekran dopiero w przyszłym roku – choć obecnie nie wiadomo, jak ostatecznie będzie prezentować się harmonogram premier Marvela, ponieważ wytwórnia ma pewne problemy chociażby z realizacją „Blade'a”. 

Potwierdziły się również plotki, według których oficjalny tytuł trzeciej części „Deadpoola” to „Deadpool & Wolverine” – co nie powinno stanowić zbyt dużej niespodzianki, lecz warto zwrócić uwagę na ciekawe „połączenie” bohatera z Marvel Cinematic Universe. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper