Dragon Ball Z z ogromnym zainteresowaniem. Seria cieszy się ogromną popularnością wśród Internautów

Filmy/seriale
10887V
Son Goku
Kajetan Węsierski | 11.02, 09:30

"Dragon Ball Z" to seria, której chyba nie trzeba przedstawiać. Mówimy wszak o jednym z najpopularniejszych anime w dziejach i tytule, które niewątpliwie przyczynił się do popularyzacji japońskiej popkultury na globalną skalę. Co więcej, okazał się inspiracją dla wielu głośnych pozycji, które ukazują się aż po dziś dzień. 

I choć od dłuższego czasu nie dostaliśmy żadnych nowych przygód w formie animowanej ekranizacji, albowiem ta pojawi się dopiero w nadchodzących miesiącach (mowa oczywiście o "Dragon Ball: Daima", którego zapowiedź została przyjęta kontrowersyjnie), to sama marka jest cały czas niezwykle popularna. Dość powiedzieć, że tytuł wygrał statuetkę podczas 6th Annual Global Demand Awards

Dalsza część tekstu pod wideo

Zwycięstwo udało się odnieść w kategorii związanej z produkcjami mającymi ponad 20 lat - "Dragon Ball Z" okazał się tą serią, która cieszy się największą popularnością. Cóż, w zasadzie trudno się temu dziwić, albowiem jeśli nazywać jakieś dzieło klasykiem w swoim gatunku, to przygody Son Goku zdecydowanie wpasują się w takie sformułowanie. 

Źródło: Comic Book

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper