Ewan McGregor chce drugiego sezonu Obi-Wana Kenobiego. Aktor zachęca fanów aby pisali do Disneya

Filmy/seriale
733V
Obi-Wan Kenobi najchętniej oglądanym serialem na Disney+. Ewan McGregor potępił rasistowskie ataki
Mateusz Kucharski | 07.02, 13:58

Obi-Wan Kenobi to jedna z wielu kilku serialowych produkcji, jakie Disney zaoferował klientom swojej platformy streamingowej. Póki co ukazał się wyłącznie jeden sezon opowieści o mistrzu zakonu Jedi. Ewan McGregor regularnie wraca jednak do tematu serialu i ma nadzieję że doczeka się on kontynuacji. Aktor zaapelował również do fanów.

Nie tak dawno informowaliśmy, że Ewan McGregor chętnie wziąłby udział w drugim sezonie serialu, gdyby Disney przedstawił mu taką ofertę. Aktor zwracał jednak uwagę, że amerykańska korporacja w tej kwestii milczy, więc nie wiadomo co z potencjalną kontynuacją. Podczas panelu MegaCon Orlando 2024, McGregor znów poruszył temat i jednocześnie poprosił fanów, by ci zaangażowali się w sprawę.

Dalsza część tekstu pod wideo

"Pierwotnie miał to być film i często zastanawiałem się, czy powinien to być film? Ale cieszę się, że zrobili z tego serial, dzięki temu historia jest dłuższa i mam nadzieję, że w rezultacie jest bardziej satysfakcjonująca. Mamy jednak więcej czasu na stworzenie historii. Miejmy nadzieję, że zrobią kolejny [sezon - przyp. red.]. Czy każdy może napisać do Disneya?"

Kiedy aktor zadał pytanie, sala podczas wydarzenia wypełniła się okrzykami radości i brawami. Uniwersum Star Wars ma miliony fanów na całym świecie, a Ewan McGregor jest jednym z najjaśniejszych punktów serii prequeli (I-III). Nic dziwnego, że wiele osób wciąż czeka na powrót Obi-Wana, który przedstawi widzom kolejne epizody swoich przygód. Sam serial spotkał się z mieszanymi opiniami, jedni szeroko krytykowali produkcję, inni natomiast ją chwalili. W serwisie Rotten Tomatoes, Obi-Wan Kenobi został oceniony przez recenzentów na średnią ocen wynoszącą 82%, fani natomiast odebrali serial trochę gorzej, na średnio 62%.

Nawet jeżeli Disney ostatecznie podejmie decyzje o stworzeniu kolejnego sezonu, to fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Screen Rant

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper