Margot Robbie skomentowała brak nominacji do Oscara. Aktorka nie jest rozczarowana

Filmy/seriale
800V
Barbie
Kajetan Węsierski | 04.02, 11:30

Umówmy się - w ogólnym odbiorze, Oscary tracą na znaczeniu. To wciąż najbardziej prestiżowe nagrody w Hollywood, ale z roku na rok coraz mniej widzów jest nimi zainteresowanych i coraz więcej osób dostrzega pewną schematyczność w doborze nominacji. To oczywiście obniża zainteresowanie i podwyższa kontrowersje. 

Dość powiedzieć, że w temacie wypowiadają się ostatnio także aktorzy. Takim przypadkiem jest Ryan Gosling, który pomimo bycia jedną z nominowanych osób, opublikował oświadczenie, w którym wyraził rozczarowanie, że w odpowiednich kategoriach nie zostały nominowane Greta Gerwig (za stworzenie "Barbie") oraz Margot Robbie (za główną rolę w tym samym filmie). Teraz w temacie wypowiedziała się sama aktorka

Dalsza część tekstu pod wideo

Nie da się być smutnym, gdy wiesz, jak duże masz szczęście. Oczywiście uważam, że Greta powinna być nominowana jako reżyserka, ponieważ to, co zrobiła, to wyjątkowe w karierze - coś, co robi się raz w życiu. Ale to był niesamowity rok dla wszystkich filmów.

Margot dodała, że jest przeszczęśliwa, że sam film zdobył aż tyle nominacji i w gruncie rzeczy nie ma dla niej znaczenia, że nie jest wśród nich. Cieszy się znaczeniem filmu oraz przekazem, jaki mógł nieść dla odbiorców. I trzeba po prostu przyznać, że to bardzo zdrowe podejście. W końcu nagrody to tylko dodatek.

Źródło: Comic Book

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper