Obi-Wan Kenobi 2 nie powstanie? Ewan McGregor zdradza, że Disney cały czas milczy

Filmy/seriale
2627V
Obi-Wan Kenobi o Star Wars
Kajetan Węsierski | 04.02, 09:30

Marka Star Wars bardzo rozrosła się w minionych latach. Uniwersum, które przez lata budowane było w sposób niezwykle przemyślany i ostrożny, zaczęło być ekspandowane do niewiarygodnych rozmiarów, co oczywiście musiało się w pewnym sensie odbić na jakości. A biorąc pod uwagę recenzje w temacie ostatniej trylogii, czy niektórych seriali... Fani są zgodni. 

A jedną z produkcji, które bardzo mocno podzieliły odbiorców, jest oczywiście "Obi-Wan Kenobi". I choć można znaleźć fanów dzieła przygotowanego przez załogę Disneya, to wciąż nie wiadomo, czy powstanie kontynuacja. Niedawno temat w jednym z wywiadów poruszył sam Ewan McGregor, który wciela się oczywiście w tytułowego rycerza Jedi. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Mężczyzna przyznał, że wciąż nie ma pojęcia, czy kolejny sezon rzeczywiście powstanie. Sam chciałbym bardzo wrócić do roli, ale Disney wciąż milczy. Aktor zdaje sobie sprawę, że tak duża firma ma masę roboty i pewnie wszystko musi być tam odpowiednio uszeregowane, lecz fakty są takie, że w tym momencie jeszcze zupełnie nic nie ruszyło. Chcielibyście sequel? 

Źródło: Comic Book

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper