Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 na ponad 14-minutowym zwiastunie z rozgrywki. Jest na co czekać!

Gry
2192V
Vampire the Masquerade: Bloodlines 2
Łukasz Musialik | 31.01, 18:52

Po serii krótkich zwiastunów, Paradox Interactive w końcu zaprezentowało dłuższy fragment rozgrywki z gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Gra jest kontynuacją kultowego RPG-a z 2004 roku, w którym wcielamy się w nowo narodzonego wampira w Seattle. 

W nowym materiale wideo możemy zobaczyć, jak nasz bohater używa swoich nadprzyrodzonych umiejętności do walki i skradania się. Poznajemy też historię tworzenia gry, o której wypowiadają się sami twórcy.

Dalsza część tekstu pod wideo

W grze możemy wybrać jedną z czterech klanów wampirów, które mają różne moce i osobowości. W materiale wideo widzimy klan Brujah, który specjalizuje się w sile i szybkości. Nasz bohater może np. biegać po ścianach, teleportować się, rzucać przedmiotami i przeciwnikami, czy wywoływać eksplozje. Moce te przypominają nieco te z gry Dishonored, co może być ciekawym połączeniem.

Bloodlines 2 ma być wierny duchowi oryginału. Za grę odpowiedzialne jest studio Chinese Room(Dear Esther i Amnesia: A Machine For Pig). Gra ma się ukazać jesienią 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Poniżej znajdziecie zwiastun i jego drugą przedłużoną wersję o wywiad z twórcami gry.

Źródło: Youtube.com

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper