Suicide Squad: Kill the Justice League bez recenzji przed premierą. Redakcje wciąż nie sprawdzają gry

Gry
1714V
Suicide Squad: Kill the Justice League x Joker
Wojciech Gruszczyk | 26.01, 19:44

Już na początku przyszłego tygodnia pierwsi gracze będą mogli wypróbować Suicide Squad: Kill the Justice League, ale wiele na to wskazuje, że nie możemy liczyć na przedpremierowe recenzje. Dziennikarze wciąż nie testują produkcji, więc nie otrzymają odpowiednio dużo czasu na sprawdzenie całej zawartości przed debiutem.

Suicide Squad: Kill the Justice League ma zaoferować rozbudowaną historię oraz wielki end-game. Twórcy opracowali gigantyczny świat oraz czterech bohaterów na start, więc redakcje potrzebują sporo czasu, by zapoznać się z całą zawartością.

Dalsza część tekstu pod wideo

We wtorek wystartuje wczesny dostęp Suicide Squad: Kill the Justice League, a w piątek odbędzie się wielka premiera. Jak się okazuje – dziennikarze nadal nie otrzymali kodów na produkcję, więc mogą najwcześniej rozpocząć rozgrywkę na początku przyszłego tygodnia.

Jeff Grubb w ostatnim podcaście Game Mess Mornings powiedział wprost: „Premiera za tydzień, a ja nie znam nikogo, kto miałby kod na recenzję”.

Wiele na to wskazuje, że Warner Bros. Games nie zdecydowało się na przedpremierowe testy Suicide Squad: Kill the Justice League, więc zapewne dopiero w drugim tygodniu lutego pojawią się konkretne opinie na temat pozycji.

Musimy jednak zwrócić uwagę na ważny aspekt – Suicide Squad: Kill the Justice League to produkcja nastawiona na kooperację, więc wydawca może chcieć, by dziennikarze testowali grę razem z graczami. W tej sytuacji łatwiej będzie znaleźć chętnych do wspólnej rozgrywki.

Źródło: wegotthiscovered

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper