Suicide Squad: Kill the Justice League na zwiastunie live-action. Ron Funches jako Harley Quinn

Gry
670V
Suicide Squad: Kill the Justice League - live-action
Wojciech Gruszczyk | 26.01, 15:33

Za 7 dni odbędzie się premiera Suicide Squad: Kill the Justice League, ale pierwsi gracze zagrają w produkcję już na samym początku przyszłego tygodnia. Warner Bros. Games i Rocksteady Studios zachęcają do gry i najnowszy materiał pokazuje możliwości czwórki bohaterów.

To może być wielki sukces lub jeszcze większa porażka. Trudno aktualnie powiedzieć, jak ostatecznie będzie prezentować się ostateczna wersja Suicide Squad: Kill the Justice League, ale konkrety na temat przygody poznamy już za kilka dni.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zamawiając droższe wydanie Suicide Squad: Kill the Justice League, otrzymacie wcześniejszy dostęp do gry i będziecie mogli rozpocząć przygodę już 30 stycznia. Problemem w tym wypadku dla niektórych graczy może być cena, ponieważ Deluxe Edition jest wycenione na PlayStation Store za 469 zł.

W ostatnim czasie wielu wydawców decyduje się na wcześniejszy dostęp do gry i w przypadku Suicide Squad: Kill the Justice League serwery ruszą aż 72-godziny przed oficjalną premierą. 

Warner Bros. Games opublikowało zwiastun z aktorami, który nie jest specjalnie udany, ale pokazuje, jak firma stara się z każdej strony zachęcić graczy do Suicide Squad: Kill the Justice League.

Jednocześnie pokazano zwiastun droższego wydania, dzięki któremu gracze otrzymają dostęp do świetnych skórek – Legion Samobójców ubierze w tym wypadku stroje Ligi Sprawiedliwości i King Shark świetnie wygląda jako Superman.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper