Lords of the Fallen 3 z potencjalnym rokiem premiery. CI Games pracuje nad wieloma nowymi grami

Gry
1246V
Lords of the Fallen
Wojciech Gruszczyk | 19.01, 20:59

CI Games po sukcesie Lords of the Fallen nie zwalnia i polska firma ma bardzo ambitne plany na kolejne lata. Kontynuacja wymagającego action RPG-a ma zadebiutować na rynku dopiero za 2 lata, ale firma szykuje także inne niespodzianki.

Lords of the Fallen trafiło na rynek z problemami, ale studio Hexworks od samej premiery dba o tytuł, przygotowuje kolejne aktualizacje i w rezultacie gra cieszy się coraz to większym zainteresowaniem.

Dalsza część tekstu pod wideo

CI Games potwierdziło, że do końca listopada Lords of the Fallen zanotował 1,2 mln sprzedanych egzemplarzy, co jest naprawdę dobrym wynikiem – gra osiągnęła 1 mln w 8 dni, ale jak wiadomo opinie na temat wydania produkcji na PC mogły zmniejszyć zainteresowanie tytułem. Deweloperzy jednak wciąż pracują nad produkcją, by poprawić wrażenia wszystkich graczy.

Według raportu CI Games szykuje się także do kilku ważnych premier – Hexworks chce w 2026 roku wrzucić na rynek kolejną pozycję z gatunku action RPG. Tytuł jest zbudowany na założeniach Lords of the Fallen i przynajmniej aktualnie branża wspomina o „Lords of the Fallen 2” lub „Lords of the Fallen 3” – w zależności, jak podchodzimy do gry, która zadebiutowała na rynku kilka lat temu.

CI Games w przyszłym roku może wrzucić na rynek tajemniczy Project Survival, a jednocześnie chce systematycznie oferować nowe gry od United Label. Firma realizuje trzy kolejne projekty – w tym jedną produkcję premium. Project Scorpio to sieciowy, taktyczne shooter PVE z elementami gry-jako-usługi.

Gracze mogą również czekać na kolejną część Sniper Ghost Warrior, ale w tym wypadku nie otrzymaliśmy nawet potencjalnej daty premiery.

Do listopada sprzedaż Lords of the Fallen osiągnęła 1,2 mln sztuk.

Gra sprzedała się już w liczbie 1 mln sztuk w ciągu pierwszych 8 dni od premiery 13 października.

CI Games pracuje obecnie nad kilkoma nowymi grami, a Project Survive planowany jest na 2025 rok.

Źródło: MauroNL3

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper