Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.01.2015 11:00
Sony podało informacje na temat rekompensaty za paraliż serwerów PSN
3801V

Sony podało informacje na temat rekompensaty za paraliż serwerów PSN

Na samym początku stycznia Sony obwieściło, że otrzymamy rekompensatę za paraliż serwerów PlayStation Network w okresie świątecznym (w tym czasie grupa Lizard Squad przeprowadzała zmasowane ataki DDoS). Wiadomo już, kiedy możemy spodziewać się gratisowych bonusów od japońskiej firmy.

Sony zdecydowało się zrekompensować nam niedogodności związane z paraliżem PSN, którego doświadczaliśmy w trakcie świąt. Firma zapewni osobom, które miały 25 grudnia aktywną subskrypcję PlayStation Plus, pięc kolejnych dni rzeczonej usługi. Nie musimy nigdzie nic zgłaszać - gratisowe dni zostaną automatycznie przypisane do naszego konta. W najbliższych dniach Sony będzie wysyłać wiadomości z potwierdzeniem przyznania tej rekompensaty.

Firma zaoferuje również w ramach przeprosin rabat 10% na zakupy (za cały koszyk) w PlayStation Store dla wszystkich osób korzystających z PlayStation Network. Rabat dotyczy wszystkich propozycji znajdujących się w PS Store.

Z rabatu 10% będzie można skorzystać od 23 do 26 stycznia. Do skorzystania z rabatu będzie uprawniać kod, który Sony ujawni na oficjalnym blogu PS za kilka dni.

Tagi: playstation 4 playstation network psn sony