Suicide Squad: Kill the Justice League na premierowym zwiastunie. Twórcy zachęcają fanów DC do gry

Gry
775V
Suicide Squad: Kill the Justice League cała ekipa
Wojciech Gruszczyk | 16.01, 15:41

Za 17 dni odbędzie się premiera Suicide Squad: Kill the Justice League, więc Rocksteady Studios już dzisiaj opublikowało premierowy zwiastun gry. To jednak nie koniec promocji, ponieważ deweloperzy szykują kolejne materiały, by szeroka publika mogła przekonać się do przygody.

Rocksteady Studios przygotowuje 3. odcinek swojej specjalnej serii, dzięki której gracze mają poznawać nowe szczegóły z Suicide Squad: Kill the Justice League, ale zanim otrzymamy rozbudowany materiał, firma przygotowała i opublikowała premierowy zwiastun.

Dalsza część tekstu pod wideo

Niespełna minutowy trailer pokazuje, na co tak naprawdę możemy liczyć w przypadku Suicide Squad: Kill the Justice League. Gracze wcielą się w czwórkę bohaterów (Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang i King Shark), którzy otrzymają za zadanie powstrzymać Ligę Sprawiedliwości.

W trakcie najbardziej rozbudowanej historii przygotowanej przez Rocksteady Studios zmierzymy się z między innymi Flashem, Batmanem i Supermanem – na opublikowanym materiale widzimy antagonistów. 

Musimy jednocześnie pamiętać, że Suicide Squad: Kill the Justice League to tak naprawdę strzelanka nastawiona na kooperację, w której trafimy do ogromnego świata. Deweloperzy zapewniają, że w grze znajdzie się miejsce dla singlistów, ponieważ grając w pojedynkę możemy płynnie zmieniać bohaterów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper