Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2015 19:01
Jak prezentuje się piekło w Saints Row: Gat out of Hell? 30 minut rozgrywki z PS4
699V

Jak prezentuje się piekło w Saints Row: Gat out of Hell? 30 minut rozgrywki z PS4

Od piątku wszyscy śmiałkowie będą mogli wyruszyć w niebezpieczną podróż do samego piekła. Gracze muszą uratować szefa świętych przed ślubem, a my dzisiaj możemy zerknąć na pierwsze 30 minut z tej zwariowanej przygody.

Oglądam zaprezentowany gameplay i jestem pewien, że miłośnicy serii będą zadowoleni. Często w opiniach dotyczących serii Saints Row gracze wychwalają luźne podejście do historii – w tej odsłonie pewnie nie będzie inaczej, bo już poniższy fragment pokazuje, że autorzy przygotowali dla fanów wiele świetnej rozgrywki w bardzo nietypowym klimacie.

Bohaterowie Saints Row trafili do piekła, ponieważ chcą uratować swojego szefa. Boss ekipy ma dołączyć do rodziny szatana przez poślubienie jego córki – oczywiście nasz zespół ma nie dopuścić do tej ceremonii.

Pod względem grafiki wersja na PlayStation 4 nie wyróżnia się znacząco od edycji na poprzednią generację. Z łatwością można dostrzec, że twórcy przygotowali ten tytuł na starym silniku i tylko odrobinę go odpicowali.

Saints Row: Gat Out Of Hell zadebiutuje w piątek na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksach One, Xboksach 360 i komputerach osobistych. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver gameplay Saints Row 4 Saints Row: Gat Out of Hell Volition