Double Fine Productions zapowiada mocne ogłoszenia na 25. urodziny! Nadchodzą "fajne rzeczy"...

Gry
715V
Psychonauts 2
Kajetan Węsierski | 06.01, 12:30

Psychonauts 2 okazało się nie tylko kapitalną kontynuacją kultowej już gry sprzed lat, ale także jedną z najciekawszych premier 2021 roku. Fani zachwycali się pomysłowością i niemal nieskończoną kreatywnością twórców, a pod wieloma względami trudno było się tam do czegoś przyczepić. Oddano w nasze ręce to, co podobało nam się w pierwszej odsłonie, a następnie jeszcze podrasowano.

Z tego względu o załodze z Double Fine Productions jest od kilkunastu miesięcy naprawdę głośno. Po długiej przerwie, spowodowanej brakiem znaczących premier, twórcy znów znaleźli się bardzo wysoko na liście tych, których produkcji mocno się wyczekuje. I być może tym razem nie będziemy musieli czekać na kolejny hit tak długo, a deweloperzy zaprezentują nam coś interesującego szybciej, niż myślimy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tak się bowiem składa, że już w tym roku możemy celebrować 25. rocznicę założenia studia - i, jak możemy przeczytać na profilu marki na Twitterze/X, szykowane są dla nas naprawdę "fajne rzeczy". Czy będzie to gra rozmiarów Psychonauts 2? Cóż, tego nie należy się spodziewać zważywszy na to, jak niewiele minęło od premiery rzeczonego tytułu. Może jednak dostaniemy zapowiedź trójki? A może DLC? Poczekamy, zobaczymy!

Źródło: Game Reactor

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper