Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.01.2015 13:03
Pij mleko, będziesz wielka
1803V

Pij mleko, będziesz wielka

Wczoraj mogliśmy dokładnie przyjrzeć się nowej zawodniczce, która po raz pierwszy wystąpi w Dead or Alive 5: Last Round. Dziś Team Ninja przygotowało dla nas kilka nowych screenshotów i informacji o Honoce.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Honoka jest samoukiem z tajemniczą inklinacją do walki wręcz. Na turnieju Dead or Alive 5: Last Round, panienka ma zamiar po raz pierwszy przetestować tkwiący w sobie potencjał.

Na oficjalnej stronie gry znajdziemy kilka informacji o tej postaci:

Kraj: Japonia
Płeć: Kobieta
Styl walki: Honoka Fu
Wiek: 18
Urodziny: 24 marca
Grupa krwi: AB
Wysokość/masa: 150 cm/45 kg
Wymiary: 99/58/91
Zajęcie: uczennica
Ulubione jedzenie: ciastka kremowe
Hobby: oglądanie zawodów zapaśniczych i filmów kung fu; gorące kąpiele


Na koniec ciekawostka dla miłośników wdzięków wirtualnych panienek. Redakcja DualShockers z iście detektywistyczną przebiegłością zauważyła, że Honoka ma największy obwód w biuście (99cm) ze wszystkich bohaterek Dead or Alive 5: Last Round. Na drugiej pozycji wylądowała Rachel (96 cm), a masywna Tina z USA jest dopiero na trzecim miejscu (95cm). Tak, Team Ninja podaje te statystyki przy każdej dostępnej zawodniczce. Dla części odbiorców jest to pewnie kluczowa informacja skłaniająca do zakupów. W sumie to nie powinno dziwić, bo seria DoA od samego zarania promowana była poprzez eksponowanie kobiecych wdzięków.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/01/16/new-dead-or-alive-5-character-honoka-has-a-99-cm-bust-gets-sexy-bikini-screenshots-to-show-it-off

Tagi: dead or alive 5 doa humor japonia Team Ninja