Jeremy Renner wraca na plan! Aktor prawie rok po poważnym wypadku znów pracuje

Filmy/seriale
1039V
Jeremy Renner
Kajetan Węsierski | 30.12.2023, 12:30

Jeremy Renner to jeden z tych aktorów, którzy w Kinowym Uniwersum Marvela byli niemal od początku. Aktor, choć wciąż nie doczekał się własnego filmu, cieszył się całkiem sporą popularnością wśród fanów komiksowych ekranizacji i pomimo iż cały czas był gdzieś z boku, to trudno było z nim nie sympatyzować. Jakiś czas temu wszystko mogło się jednak skończyć za sprawą wypadku, w jakim udział brak aktor.

Mowa oczywiście o bardzo głośnej sprawie tragedii z udziałem pługu śnieżnego, do której doszło niemal rok temu. Aktor został przez niego potrącony i w ciężkim stanie, z masą obrażeń, trafił do szpitala. Po jakimś czasie mogliśmy zobaczyć go po raz pierwszy, gdy uspokajał, że jego życiu nic już nie zagraża. Trudno się jednak było spodziewać, aby miał wrócić do aktorstwa w takiej formie, z jakiej go znaliśmy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Każdy kolejny miesiąc dowodził jednak, że mężczyzna nie zamierza się poddawać, a teraz wreszcie możemy to oficjalnie potwierdzić! Emma Laird udostępniła na swoim Instagramie krótki materiał, w którym zdradziła, że już w przyszłym tygodniu będzie mogła wrócić do pracy "ze swoim ulubionym gościem". Aktor udostępnił relację i tym samym potwierdził, że jego rozłąka z aktorstwem dobiegła końca. Szacunek!

Źródło: Twitter - Discussing Film

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper