Wonka doceniony przez krytyków. Film zbiera bardzo dobre oceny

Filmy/seriale
1146V
Wonka
Kajetan Węsierski | 10.12.2023, 11:30

"Wonka" to bez wątpienia jeden z ostatnich dużych filmów tego roku. Choć tytuł może nie mówić wiele najmłodszym odbiorcom, to produkcja - mocno powiązana z kultowym "Charlie i fabryka czekolady - w dużej mierze kierowana jest właśnie do nich. Co więcej, gwiazdorska obsada, znakomita scenografia i fabularnym morał mogą sprawić, że nada się także dla tych starszych. 

I wiele wskazuje na to, że wnioski wyciągnięte ze zwiastunów mają prawo bytu, albowiem pierwsi recenzenci na całym świecie mieli już przyjemność opisać swoje wrażenia z najnowszej produkcji, w której główną rolę gra sam Timothee Chalamat. Jeden z najbardziej rozchyctyanych aktorów młodego pokolenia ponownie nie zawiódł.

Dalsza część tekstu pod wideo

W momencie pisania tego tekstu na Rotten Tomatoes dostępnych jest 101 ocen od krytyków, spośród których aż 83% oceniło film jako pozytywny. To na pewno bardzo dobry wynik i jasno wskazuje, że obawy można odłożyć na bok. Zresztą, jeśli jesteście ciekawi szczegółów, zachęcam do tekstu Piotrka, który miał okazję oglądać film i ocenił go bardzo przychylnie. 

Źródło: Rotten Tomatoes

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper