Stranger Things 5 coraz bliżej. Aktorzy wrócą na plan już na początku przyszłego roku

Filmy/seriale
685V
stranger things
Kajetan Węsierski | 09.12.2023, 14:30

"Stranger Things" to jedna z najgłośniejszych pozycji dostępnych na Netflixie. Nie będzie nic kontrowersyjnego w określeniu tej produkcji jako czołówkę pod względem popularności, a także jako jednej z najlepiej odbieranych. I choć w trakcie emisji czterech sezonów mieliśmy pod kątem jakości wzloty i upadki, to koniec końców obecnie sam tytuł jest szeroko rozpoznawalny i zawsze głośno komentowany.

A przed nami jeszcze przecież przynajmniej jeden, pełnoprawny sezon! Ten wyczekiwany jest ze zniecierpliwieniem z dwóch głównych powodów - po pierwszy, ma być finałem, który zwieńczy wydarzenie obserwowane przez fanów przez ostatnie lata. A po drugie, cóż, jak by nie spojrzeć, poprzednia partia odcinków była dla wielu najlepszą ze wszystkich, więc fanów oczarowanych obecnymi wydarzeniami nie brakuje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Niestety serial był jednym z tych, które najbardziej ucierpiały z powodu strajków i wszystkie prace musiały się dość mocno opóźnić. Wygląda natomiast na to, że sytuacja rzeczywiście powoli zaczyna się w Hollywood normować, a zgodnie z informacjami, którymi podzieliła się ze światem redakcja Deadline, aktorzy wrócą na plan zdjęciowy już na początku stycznia 2024 roku! Tempo produkcji wreszcie znacząco przyspieszy!

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper