Barbie oficjalnie w Polsce w SVOD. Znamy datę premiery hitu w streamingu

Filmy/seriale
1711V
Barbie
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 14:49

Widzowie w Polsce jeszcze w 2023 roku zobaczą „Barbie”. Właśnie otrzymaliśmy potwierdzoną datę premiery historii w HBO Max. To następna mocna opowieść, która jeszcze w grudniu zostanie udostępniona w naszym kraju za sprawą streamingu.

W weekend prezentowaliśmy na portalu zestawienie najciekawszych premier z platform streamingowych w grudniu. Netflix, Disney+, SkyShowtime i HBO Max zaoferują ciekawe historie, ale teraz otrzymaliśmy bardzo ważne potwierdzenie.

Dalsza część tekstu pod wideo

W przypadku HBO Max wyróżniłem „Barbie” oraz „Spider-Man: Poprzez Multiwersum”, jednocześnie podkreślając, że aktualnie historie otrzymały daty premier jedynie w HBO. Zawsze opowieści debiutują w streamingu w podobnym czasie, ale teraz otrzymaliśmy potwierdzenie.

Najnowszy zwiastun „Barbie” szykuje widzów na premierę w polskim HBO Max – 15 grudnia historia trafi na serwery.

„Barbie” pod względem wyników box office, to zdecydowanie największy hit 2023 roku – film wygenerował 1,442 mld dolarów, a opracowanie historii kosztowało zaledwie 145 mln dolarów. Opowieść zarobiła najwięcej – na drugim miejscu znajduje się „Super Mario. Bros Film”, który również w grudniu zostanie zaoferowany w ramach SVOD.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper