GTA 6 wycieka? Pojawił się nowy materiał prezentujący mapę z Grand Theft Auto 6

Gry (plotka)
9134V
GTA VI
Kajetan Węsierski | 03.12.2023, 10:30

Grand Theft Auto VI to bez dwóch zdań najgorętszy obecnie temat w branży gier wideo. Dosłownie dwa ostatnie dni dzielą nas od prezentacji pierwszego pełnoprawnego zwiastuna najnowszej części jednej z największych serii w dziejach tej gałęzi popkultury. Oczekiwania są oczywiście ogromne, a fakt, że od GTA V minęła dekada, tylko odpowiednio wszystko podsyca i jeszcze bardziej nakręca odbiorców.

Już kilka miesięcy temu mieliśmy natomiast do czynienia z wyciekiem kilku materiałów z rozgrywki, które pozwalały nam zobaczyć wczesną wersję gry. Teraz w Internecie pojawiły się zupełnie nowy nagrania, które w pierwszym rzucie zostały wrzucone na TikToka. Odpowiedzialny za nie ma być... Syn Aarona Garbuta, a więc jednego z szefów Rockstar North. Co więcej, prócz samego wideo, które możecie zobaczyć poniżej, pojawiło się też kilka informacji na temat samej mapy.

Dalsza część tekstu pod wideo

W grze mają pojawić się trzy główne miasta, cztery mniejsze i kilka lokacji, które będą je otaczały. Na samym środku znajdziemy natomiast spore jezioro. Mało tego, samo nagranie prezentuje nam wersję produkcyjną 636.0, a więc około 100 buildów później, niż w przypadku poprzednich wycieków z 2022. Cóż, brzmi ciekawie, choć warto wziąć pod uwagę, że to wciąż plotki i zdecydowanie należy podchodzić do nich przynajmniej z małym dystansem.

Sam poniżej załączony wpis na Twitterze/X zgromadził ponad 9.4 miliona wyświetleń.

Źródło: Twitter

Komentarze (112)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper