SteamWorld Build zadebiutował! Bardzo dobrze oceniana gra na zwiastunie premierowym

Gry
862V
SteamWorld Build
Kajetan Węsierski | 02.12.2023, 15:30

Seria SteamWorld rozwija się w naprawdę mocnym tempie, a jedną z tych rzeczy, za które bez wątpienia można pochwalić deweloperów, jest ich brak przywiązania do sprawdzonych formuł. Cały czas eksperymentują, zarzucają nas kolejnymi zabawami z gatunkami i oferują zupełnie nowe wrażenia przy okazji niemal każdej kolejnej odsłony rozgrywanej w tym świecie. W przypadku najnowszej odsłony, SteamWorld Build, padło na strategię ekonomiczną!

I zdaje się, że był to strzał w dziesiątkę, albowiem recenzenci bardzo mocno zachwalali produkcję. Średnia ocen utrzymywała się na poziomie ponad 80%, a wśród krytyków pojawiło się sporo 9, o czym pisaliśmy jeszcze kilka dni temu. To oczywiście sprawiło, że zainteresowanie samą grą bardzo mocno urosło, a gracze zaczęli mocniej zastanawiać się, z czym tak właściwie będziemy mieli w tym przypadku do czynienia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeżeli jesteście jednymi z tych, którzy po obejrzeniu dostępnych materiałów postanowili dać tytułowi szansę, gdy ten już zadebiutuje, to... Nadszedł czas! SteamWorld Build ukazał się wczoraj i wszyscy chętni na kolejne przygody w tym uniwersum mogą spróbować w nim swoich sił. Produkcja dostępna jest na PS, PS4, PS5, Nintendo Switch, a także Xboksach One i Series S|X, gdzie subskrybenci Game Passa mogą ją wypróbować w ramach opłacanego abonamentu!

Wciąż się wahacie? Sprawdźcie zwiastun premierowy!

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper