The Last of Us 2 przyspiesza tempo. Aktorzy wrócą na plan na początku przyszłego roku

Filmy/seriale
558V
The Last of Us HBO Pedro Pascal
Kajetan Węsierski | 02.12.2023, 14:30

Pomimo tego, że serialowe "The Last of Us" od HBO nie każdemu przypadło do gustu, to wciąż jest jedną z najlepszych aktorskich adaptacji gier. Świadczy o tym skala zainteresowania, ogromny szum wokół premiery, a także recenzje od widzów i krytyków, które są znacznie wyższe, niż zazwyczaj w tego typu przedsięwzięciach. Stworzenie kolejnego sezonu, właściwie już po kilku pierwszych odcinkach poprzedniego, było pewne.

A choć dalej nie mamy daty premiery i na konkretny przyjdzie nam pewnie czekać jeszcze długie miesiące, to teraz - dzięki redakcji serwisu Variety - wiemy przynajmniej, kiedy aktorzy wrócą na plan zdjęciowy, aby realizować ujęcia do nowej puli odcinków. Co ciekawe, dostaliśmy bardzo dokładną datę, albowiem dowiadujemy się, że prace wystartują tam w pełnym wymiarze już 12 lutego 2024 roku

Dalsza część tekstu pod wideo

Informacja wypłynęła z ust samego Craiga Mazina, który podzielił się nią podczas zamkniętego panelu. Wiąże się to więc z tym, że nie mamy większej liczby informacji. Wciąż nie wiadomo, jaką część drugiego sezonu zdecydują się ekranizować filmowy, ani jakich aktorów zobaczymy w nowych rolach. Gdy jednak wszystko ruszy za dwa miesiące, worek z wiadomościami prawdopodobnie się rozwiąże. Czekacie na drugi sezon?

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper