Fortnite z kolejnym niewyobrażalnym rekordem. W listopadzie na serwerach pojawiło się 100 milionów graczy

Gry
747V
Fortnite
Kajetan Węsierski | 02.12.2023, 12:30

Fortnite to tytuł, który śmiało można określić, jako jeden z największych w historii. Choć oczywiście battle-royale od Epic Games nie jest produkcją dla każdego, to nie można odebrać deweloperom, że stworzyli tytuł, który od lat trzyma się na najwyższym poziomie pod względem popularności i szturmem wbił się na scenę sportu elektronicznego. Kolejne współprace i wyniki mówią same za siebie.

I nawet w momencie, kiedy liczba ludzi na serwerach zdawała się drastycznie spadać, twórcy poradzili sobie z tym w perfekcyjny sposób. Gdy wydawało się, że nie ma opcji, aby ponownie wrzucić Fortnite na szczyt popularności, jedyna prosta decyzja sprawiła, że gra po sześciu latach od debiutu wykręciła rekordowe liczby. A biorąc pod uwagę poprzednie wyniki, nie byłoby to wcale zadaniem prostym.

Dalsza część tekstu pod wideo

Powrót do korzeni, jakim było zaserwowanie sezonu oferującego oryginalną mapę niemal z początków istnienia produkcji, sprawił, że zainteresowanie graczy wróciło. Nostalgia to niesamowicie mocna broń, a w tym przypadku sprawiła, że w samym listopadzie na serwerach przewinęło się 100 milionów graczy! Można tę produkcję lubić, może nie być w naszym guście, ale... Taki rezultat po prostu musi robić wrażenie. Wow!

Warto natomiast przypomnieć, że już dziś rzeczony sezon dobiegnie końca, a gracze będą mogli zacząć zabawę w Sezonie 5!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Fortnite.

Źródło: Game Rant

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper