Homeworld 3 ponownie opóźniony. Na premierę poczekamy do marca 2024 roku

Gry
475V
Homeworld 3
Kajetan Węsierski | 02.12.2023, 10:30

Homeworld 3 to cały czas jedna z najbardziej oczekiwanych gier z gatunku RTS. Świadczy o tym nie tylko ogromne zainteresowanie ze strony fanów, ale także imponujący wynik zbiórki na Kickstarterze, co miało miejsce już przed kilkoma laty. I nie może nas to zaskakiwać, albowiem dwie poprzednie odsłony cieszyły się kapitalnym odbiorem i do dziś napotykam osoby, które chętnie spędzają przy nich czas! A przecież minęło już sporo czasu!

Jeśli jednak chodzi o najnowszą odsłonę, to niestety wygląda to tak, że fani starają się dogonić nieustannie uciekającą premierę. Trudno zliczyć, ile razy mieliśmy do czynienia z przesunięciami premiery. Warto przypomnieć, że jeszcze w 2022 roku doszło do przesunięcia na bieżący. I już teraz wiemy, że przyjdzie nam poczekać jeszcze dłużej. Twórcy poinformowali nas wczoraj, że data debiutu zostaje przerzucona na 8 marca 2024.

Dalsza część tekstu pod wideo

Projekt ma ukazać się na PC za pośrednictwem Steama oraz Epic Games Store, a aby przynajmniej nieco ugłaskać osoby, które będą zawiedzione koniecznością czekania przez jeszcze nieco dłużej, deweloperzy przygotowali trwający ponad trzy minuty materiał wideo zza kulis. Możemy się w nim przyjrzeć rozgrywce, wychwycić kilka interesujących mechanik, a także po prostu zobaczyć, z czym będziemy mieli do czynienia po premierze - gdy już wreszcie do niej dojdzie.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper