Suicide Squad jako anime! Zwiastun ciekawej adaptacji zachęca do sprawdzenia

Filmy/seriale
888V
Suicide Squad Isekai
Kajetan Węsierski | 02.12.2023, 09:30

Legion Samobójców to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych grup w świecie komiksów. Wielu uplasowałoby ją zaraz obok Avengersów i "Justice League", co zapewne nie byłoby dużym przegięciem. Wystarczy spojrzeć, jak często słyszymy o konkretnych członkach tej ekscentrycznej ekipy, a przy tym dojrzeć, jak wiele pozycji związanych z nimi (zarówno pojedynczo, jak i w grupie) dostajemy na przeróżnych gałęziach kultury popularnej.

Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy już, że w przygotowaniu jest "Suicide Squad Isekai", a więc serial anime od Wit Studio (twórców m.in. "Ataku Tytanów"). I jeśli czekaliście na konkrety, to wczoraj późnym wieczorem wreszcie się ich doczekaliśmy! Twórcy przygotowali dla nas zwiastun, który nie tylko przybliża nam nieco klimat samej produkcji, ale także pozwala przyjrzeć się, jak wypadają postaci, które będziemy mogli oglądać!

Dalsza część tekstu pod wideo

Co ciekawe, a co można wywnioskować z samego tytułu - będziemy mieli tu do czynienia ze wspomnianą grupą antybohaterów w formule isekai, a więc przeniesienia do innego świata. Zresztą, nie ma sensu więcej pisać! Zachęcam po prostu do sprawdzenia załączonego poniżej materiału wideo. Ah, zdecydowanie warto dodać, że na premierę poczekamy do przyszłego roku!

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper