Bella Ramsey w roli Jokera? Gwiazda The Last of Us chce wcielić się w „skomplikowanego złoczyńcę”

Filmy/seriale
3260V
Bella Ramsey w roli Jokera
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2023, 14:21

Na początku 2024 roku mają rozpocząć się prace nad 2. sezonem „The Last of Us”. Bella Ramsey odegra w tej historii niezwykle ważną rolę, ale aktorka wcielająca się w Ellie nie zamierza się zamykać wyłącznie na świat Naughty Dog. Jej kolejnym krokiem jest podbicie DC.

Bella Ramsey wystąpiła w między innymi „Grze o tron”, „Catherine zwana Birdy” czy też „Judy”, ale nie brakuje opinii, że to właśnie rola w „The Last of Us” otworzyła przed aktorką drzwi do największych projektów. Mająca zaledwie 20 lat gwiazda wyraźnie wie, czego chce i zamierza zawalczyć o kolejne ciekawe role.

Dalsza część tekstu pod wideo

Aktorka rozmawiała w ostatnim czasie z redakcją BBC i podczas rozmowy potwierdziła, że jej zdaniem 2. sezon „The Last of Us” może przebić jakością znane nam odcinki. To będzie trudne zadanie, jednak zdaniem Ramsey jak najbardziej realne. 

Wiem, że wszyscy pracujący nad serialem i zapewne reszta świata obawiają się, że drugi sezon nie będzie tak dobry jak pierwszy, ale mam dużo wiary w twórców. I myślę, że są niesamowici. Sądzę, że poradzimy sobie świetnie, myślę, że to przebijemy.

W trakcie rozmowy Bella Ramsey potwierdziła, że chciałaby w przyszłości zagrać kogoś „skomplikowanego”, a w zasadzie nawet „skomplikowanego złoczyńcę”.

Nie grałam jeszcze złoczyńcy. Chcę więc zagrać złego. Ale takiego naprawdę interesującego, skomplikowanego i złożonego.

Dziennikarz zapytał, czy Joker jest odpowiednią postacią i najwidoczniej gwieździe „The Last of Us” chodziło właśnie o taką postać:

Tak. Właściwie też o tym myślałam. Joker, ktoś taki naprawdę interesujący.

Czy jest to możliwe? Świat podziwiał już wiele różnorodnych projektów, a niejednokrotnie widzieliśmy, gdy znane-męskie postacie stawały się kobietami, jednak trudno mi uwierzyć, że fani mogliby patrzeć na Bellę Ramsey w roli Jokera... choć biorąc pod uwagę okoliczności i ogrom negatywnych reakcji po castingu do „The Last of Us”, twórcy na pewno mogliby liczyć na wielki rozgłos.

Źródło: ladbible.com

Komentarze (115)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper