Microsoft Awards z ograniczeniami. Złe wiadomości dla użytkowników zbierających punkty i nagrody

Technologie
1409V
Microsoft Rewards
Bartosz Dawidowski | 01.12.2023, 10:55

W sierpniu 2022 roku gigant z Redmond wprowadził oficjalnie na rynek polski program Microsoft Rewards. Niestety w dosyć ograniczonej formie, która zostaje ponownie "obcięta" - tym razem globalnie.

Można pokusić się o stwierdzenie, że Microsoft ogranicza atrakcyjność swojego programu Awards. Firma zaczęła jakiś czas temu od usunięcia możliwości zgarniania dodatkowych punktów przez użytkowników przeglądarki Edge. Wcześniej mogliśmy uzyskać w Europie 12 punktów za korzystanie z Edge (w USA 20 punktów) a teraz wygląda na to, że ten bonus został usunięty ze wszystkich regionów, gdzie oferowane jest Microsoft Awards.

Dalsza część tekstu pod wideo

To nie koniec negatywnych, z punktu widzenia użytkowników, zmian. Okazuje się, że zdobywanie punktów za korzystanie z wyszukiwarki Bing jest teraz utrudnione. Między kolejnymi zapytaniami w Bing trzeba odczekać ok. 6 sekund, by punkty Microsoft Awards weszły na nasze konto. Microsoft nie zakomunikował tych zmian, więc jest szansa, że to tymczasowa zmiana lub bug. Czekamy na oficjalny komunikat firmy z Redmond na ten temat.

Więcej na temat zbierania punktów Microsoft Awards i odbierania nagród za tę czynność przeczytacie tutaj.

Źródło: https://www.trueachievements.com/news/microsoft-rewards-somehow-gets-even-worse-for-xbox-users

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper