Barbie już wkrótce w HBO Max! Wielki hit zmierza na HBO

Filmy/seriale
4208V
Barbie
Wojciech Gruszczyk | 28.11.2023, 17:19

Widzowie HBO Max powinni już wkrótce zobaczyć „Barbie”. HBO potwierdziło udostępnienie historii w swoim kanale i zapewne tego samego dnia opowieść zawędruje na platformę SVOD. To dobra wiadomość dla fanów streamingu.

W grudniu będziemy świadkami kilku dużych premier na platformach SVOD. „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” wkrótce wyląduje w Disney+, „Super Mario Bros. Film” zadebiutuje w SkyShowtime i na tej platformie pojawi się także „Transformers: Przebudzenie bestii”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najwidoczniej HBO nie chce być w tej sytuacji gorsze i Warner Bros. Discovery planuje grudniową premierę „Barbie”. Przygoda ma trafić na HBO już 17 grudnia:

17 GRUDNIA o 20:10 na kanale HBO pojawi się BARBIE w reżyserii Grety Gerwig. Oznacza to, że tego dnia, lub wcześniej, film zadebiutuje na HBO Max.

Na pewno warto w tym miejscu podkreślić bardzo ważny szczegół – dotychczas wszystkie filmy debiutujące w HBO były jednocześnie dostępne w HBO Max lub trafiały do SVOD wcześniej.

Możemy mieć w tej sytuacji pewność, że w grudniu „Barbie” zawędruje na serwery. Ostateczną datę premiery poznamy w najbliższych dniach, ponieważ HBO powinno do końca tygodnia przedstawić listę premier w HBO Max na pierwszą połowę przyszłego miesiąca.

„Barbie” to jeden z największych hitów 2023 roku. Film zarobił 1,442 mld dolarów w box office i bez wątpienia okazał się wielkim sukcesem.

Źródło: radziokoch

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper