Hiszpański kandydat do Oscara trafi na Netflix. Zwiastun i data premiery filmu Śnieżne Bractwo

Filmy/seriale
3766V
Śnieżne Bractwo
Wojciech Gruszczyk | 27.11.2023, 16:27

Netflix właśnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Korporacja już na samym początku 2024 roku zaoferuje widzom „Śnieżne Bractwo” – jest to hiszpański kandydat do Oscara, który powinien zainteresować wielu widzów.

15 grudnia odbędzie się kinowa premiera produkcji, która zadebiutowała na 80. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Historia przygotowana przez J. A. Bayona została doceniona przez krytyków i z tego powodu opowieść zawalczy o Oscara wśród najlepszych międzynarodowych filmów fabularnych.

Dalsza część tekstu pod wideo

Netflix reklamuje „Śnieżne Bractwo” jako film przedstawiający „jedno z najbardziej niezwykłych zdarzeń XX wieku” – jest to w zasadzie adaptacja książki Pablo Vierci o tym samym tytule, która prezentuje katastrofę lotniczą w urugwajskich Andach w 1972 roku. Historia skupia się na urugwajskiej drużynie rugby, której samolot rozbił się w sercu Andów.

Opowieść już teraz otrzymała kilka nagród i „Śnieżne Bractwo” zostało nominowane do kolejnych statuetek, więc wiele na to wskazuje, że Netflix zaoferuje widzom kolejną świetną propozycję – premiera historii na platformie SVOD odbędzie się już 4 stycznia.

Opublikowany zwiastun pokazuje kilka scen z produkcji i „Śnieżne Bractwo” może w naprawdę mocny sposób rozpocząć przyszły rok dla streamingowego giganta.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper