Barbie 2 nie powstanie? Margot Robbie zdradza, że film od początku tworzony był jako jedna część

Filmy/seriale
584V
Barbie
Kajetan Węsierski | 26.11.2023, 13:30

Film "Barbie" - choć początkowo pojawiało się wokół nieco sporo dyskusji - okazał się sporym hitem. Zdecydowanie wyszedł na plus, zarówno pod względem ocen od krytyków oraz widzów, jak i w kontekście finansów. To zdecydowanie jeden z najgłośniejszych tytułów dobiegającego końca, 2023 roku. I bardzo trudno byłoby się z tym stwierdzeniem nie zgadzać. 

Nie może więc dziwić, jak często pojawiają się kwestie związane z potencjalnym sequelem. Fani nieustannie dopytują o to, czy jest szansa na stworzenie kolejnej części przygód z lalkowego świata. Niektóre inicjatywy osiągnęły już tak poziom, że zaczęto o nich szerszej pisać, a jak się okazuje, dopierają one nawet do aktorów z filmu! Ostatnio na ten temat wypowiedziała się Margot Robbie, która wciela się w tytułową Barbie

Dalsza część tekstu pod wideo

Myślę, że włożyliśmy wszystko w to jedno. Nie budowaliśmy tego jako trylogii czy coś w tym stylu. To było tak, jakby Greta włożyła wszystkie pomysły w ten film, więc nie mogę sobie wyobrazić, co miałoby być dalej. 

W gruncie rzeczy jest to koncept, który bez wątpienia można byłoby pociągnąć jeszcze w wiele strony, ale z drugiej strony... Jeśli byłby to twór robiony wyłącznie w zamyśle skoku na kasę i sztucznego oferowania generycznych przygód ze znanymi aktorami, to... Nie ma to sensu. Takich dzieł mamy już wiele i lepiej zejść ze sceny w dobrej formie. Trzeba wiedzieć, kiedy przestać. 

Źródło: Comic Book

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper